Dekoracje weselne i dekoracje światłem, eventy – referencje

Referencje

Poniżej znajdziesz kilka zdań od naszych klientów. Oni chyba mają największe kompetencje aby powiedzieć coś na temat naszej pracy i tego jak sprawdzają się nasze dekoracje światłem i dekoracje weselne.

Na początku przeczytasz opinie od niektórych firm i instytucji, dla których pracowaliśmy. Trochę niżej są opinie osób, którym przygotowaliśmy aranżacje oświetlenia podczas wesel.

Miłej lektury!

Uniwersytet Opolski
Uniwersytet Opolski

Eventy i imprezy firmowe

Referencje TVP3 Opole


Referencje - NCPP


Referencje od Centrum Wystawineniczo-Kongresowego w Opolu


Professional - Adrian Grela


Referencje - Automaster

Konkretnie i profesjonalnie, a co najważniejsze – efekt zgodny z ustaleniami i oczekiwaniami. Polecam w 100%.

Sebastian Błaszczyk


Pełen profesjonalizm, rzeczowe podejście do wymagań klienta. Sprzęt z bardzo wysokiej półki, niezawodny, nowy i skuteczny. Polecam w 100% i dziękuje za dotychczasową współpracę.

Przemysław Duniewicz / Magnolliasound


Pałac Pawłowice - sala restauracyjna
Pałac Pawłowice – sala restauracyjna

Wesela – dekoracje światłem i dekoracje weselne

W większości przypadków opinie o weselach znajdziecie na naszym profilu na decolights – dekoracje światłem na Facebooku, część jednak dotarła do nas przez e-mail.

Jeżeli chcesz wzbogacić dekoracje weselne o dekorację światłem – może kilka poniższych opinii naszych klientów pomoże Ci podjąć właściwą decyzję:

Polecam firmę decolights – dekoracje światłem. Współpraca przebiegała bardzo dobrze, ze strony Pana Dominika było widać ogromne zaangażowanie, a wszelkie nasze uwagi i życzenia były spełniane. W cenie usługi była kilkukrotna konsultacja dekoracji na miejscu co dało niesamowity efekt końcowy zgodny dokładnie z naszym wyobrażeniem. Światło zupełnie zmieniło klimat sali, polecam każdemu takie rozwiązanie na wesele.

Patrycja Siedlecka

Dziękujemy za oświetlenie naszej sali weselnej! Było pięknie – wszyscy byli pod wrażeniem. Wasza praca dopełniła naszą piękną dekorację. Panowie zadbali o każdy szczegół tak, aby go podkreślić. Jeszcze raz wielkie dzięki – było pięknie jak w bajce.

Marcela Kuziel

Irek (nasz człowiek :) ) był naszym bohaterem piątku 13nastego, bo bardzo dobrze nam doradził z kolorami, cierpliwie pokazywał nam dostępne opcje i ani odrobinę się nie irytował że nie wszystko na sali było przygotowane na nasz przyjazd tak jak mi obiecywano. Bardzo mi się podobał efekt końcowy, sala wyglądała przepięknie. Goście bardzo chwalili mój gust i wyczucie estetyki, tymczasem efekt to wyłącznie Panów zasługa 😀 Bardzo dziękuję za całą wspólpracę :)

Joanna Zamorska

Dziękujemy za przepiękne oświetlenie na Naszych dwóch imprezach, zarówno na weselu i poprawinach w przepięknym Hotelu Arkas, jak i na wcześniejszej imprezie w nowo wyremontowanej hali! Bez Was z pewnością nie byłoby tak pięknie!
Pełen profesjonalizm i realizacja oświetlenia na najwyższym poziomie.  Firma DECOLIGHTS zadbała o każdy najdrobniejszy szczegół. Zrobiliście na Nas ogromne wrażenie, a Wasza praca dopełniła weselne dekoracje!
Dla Nas Panowie zadbali o każdy szczegół! Jeszcze raz bardzo dziękujemy i na pewno nieraz skorzystamy jeszcze z Waszych usług!
Z firmą DECOLIGHTS wszystko jest mozliwe. Polecamy wszystkim!

Michaela Kurspiot-Segiet & Daniel Segiet

Polecam gorąco! Świetna obsługa, piękne oświetlenie i zabójczy efekt!

Aleksandra Adamska

Bardzo polecam tę firmę jeśli chcecie zrobić wrażenie na gościach. Po prostu pełna profeska! Światła nadały idealny ciepły klimat na sali.

Magda Biernaczyk-Lityńska

Pełen profesjonalizm! Nasza sala weselna wyglądała magicznie dzięki dekoracji światlem :) wrażenia niesamowite, zarówno my jak i goście byliśmy pod wrażeniem :) polecamy i dziękujemy serdecznie!

Paulina Kusowska

Kawał bardzo dobrej roboty. Oświetlenie naszej sali było przepiękne, tak jak sobie to wymarzyliśmy. Ustalenia z taki profesjonalistami to sama przyjemność.

Anna Sochacka-Fila

Polecam całym sercem! Oświetlenie na weselu to strzał w dziesiątkę,które stworzyło niepowtarzalny, romantyczny klimat.

Ewelina Pogrzeba

Dziękujemy za cudowny klimat, który nam stworzyliście. Polecamy wszystkim. Chłopaki znają wszystkie kolory – seledyn i fuksja nie są im straszne.

Maria Czyrny

Bardzo polecam, niesamowity efekt. Światła nadały idealny klimat na sali i świetny efekt na zdjęciach.

Martyna Hempf

Dziękujemy za najlepszą dekorację światłem! Sprawnie, profesjonalnie i co najważniejsze – efektownie i nastrojowo! Będziemy polecać!

Sandra Polywka-Nicze

Pełen profesjonalizm, sala świetnie przygotowana, wrażenia niesamowite, polecam!

Karol Karpiński

Wesoło, kolorowo, goście oświeceni!

Aleksanda Rychlicka

Świetny efekt, polecam każdemu.

Agata Wieczorek

Idealnie światło dopełniło koncert, gorąco polecam. Rzetelna firma.

Julian Czura

Przepiękne oświetlenie stworzyło wyjątkowy klimat na naszym weselu. Jak najbardziej polecamy!

Karina Król

Cierpliwi profesjonaliści!

Sonia Balawender

Chcesz poczuć sie jak w bajce?
Wybierz firmę decolights.
Wspaniałe oświetlenie umiliło nam zabawę weselną.
Dziękujemy ślicznie za zjawiskowe oświetlenie. POLECAM.

Angelika Rzepecka

Decolights to profesjonalna firma, która dba o każdy szczegół. Wszystko dopracowane było w 100%, a zaangażowanie właściciela i kontakt z nim na najwyższym poziomie.

Anita Zmuda

Sala była cudownie oświetlona! Pełen profesjonalizm! Polecam.

Agnieszka Śnigórska

Pełen profesjonalizm, polecam.

Patrycja Proch

Przepiękne oświetlenie stworzyło wyjątkowy klimat na naszym weselu – jak najbardziej polecamy!

Karina Król

Chcesz mieć wyjątkowe wesele?

Elegancko udekorowaną salę, żeby była taka wiesz… „Twoja” i nie wyglądała jak na każdym innym weselu? Idealnie zaaranżowane oświetlenie, które perfekcyjnie współgra z kolorami przewodnimi, bukietami i innymi dekoracjami?

Zadzwoń:

884-827-922

lub napisz na adres

biuro@decolights.pl

Możesz też skorzystać z formularza poniżej:

O dostępności terminów decyduje kolejność zgłoszeń – kto pierwszy ten lepszy.